Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Zapraszamy Państwa na zebrania informacyjne 05.09.2016 . w godzinach
16:30 seg. B 17:30 seg. A

Prosimy zaopatrzyć dzieci na pierwszy dzień pobytu w przedszkolu w:
-Ręcznik małych wymiarów np. 30 x40 cm,
-obuwie zmienne na rzepy lub gumkę,
-worek lub plecak z odzieżą na zmianę ( majtki, skarpetki, bluzeczka, koszulka),
-dużą paczkę chusteczek higienicznych 100 szt.
Wszystkie rzeczy proszę podpisać na metkach, obuwie na podeszwach lub w wewnętrznej części.
Młodsze dzieci proszę ubrać w dolną garderobę najlepiej na gumkach, którą szybko można zdjąć w przypadku nagłej wizyty w toalecie.

Na zebraniach grupowych nauczyciele ustalą wspólnie z Państwem jakie wyposażenie potrzebne jest dla poszczególnych grup w zależności od wieku dziecka ( proszę na razie nic nie kupować ).
Rodzice dzieci , które będą odpoczywać (dotyczy dzieci 3 letnich zapisanych przynajmniej do 14.00)mogą zaopatrzyć się w kocyki, które można prać o wymiarach 170 x130 cm (większe nie zmieszczą się do półek) i poduszeczkę 40 x 40 cm, oraz cienką piżamkę.Dzieci będą odpoczywać od połowy września lub początku października.

Zapraszamy serdecznie
Komunikat 2016-08-31, 11:31 | autor: Jolanta Szajko