Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Podziękowania

W imieniu Dzieci, Rodziców, Pracowników Przedszkola Miejskiego nr 29 w Gliwicach chcieliśmy serdecznie podziękować pani Marlenie Pieczara, która przez 14 lat sprawowała funkcję Dyrektorki naszego przedszkola.
Szanowna Pani Marleno,
Pragniemy z całego serca i najserdeczniej jak potrafimy, podziękować za wszystko, czego Pani dokonała dla naszego przedszkola, dla dzieci, rodziców i każdego z nas-pracowników Przedszkola Miejskiego nr 29 w Gliwicach.
Większość z nas na co dzień miała możliwość obserwować i odczuwać Pani zaangażowanie w rozwój przedszkola, w tworzenie coraz lepszych warunków pracy i troskę o każde dziecko i pracownika.
To Pani mobilizowała nas nauczycieli do systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i robienia poszczególnych stopni awansu zawodowego, zawsze pomagając, nigdy nikomu nie utrudniając drogi do osiągnięcia celu.
Miało to wpływ na naszą pracę i osiągane efekty, a są one znaczące.
W trosce o dobro dzieci oraz właściwe warunki pracy wszystkich pracowników przedszkola dbała Pani o to, by wyposażyć w niezbędny i nowoczesny sprzęt nasze sale, pomieszczenia biurowe, kuchnię i salę gimnastyczną. Wyposażenie pracowni w sprzęt komputerowy i multimedialny (rzutniki, tablica multimedialna) może nam pozazdrościć nie jedna placówka.
W czasie swojej długoletniej kadencji jako Dyrektor przyjmowała Pani na siebie wiele odpowiedzialnych obowiązków takich jak np. organizowanie uroczystości, tworzenia od podstaw 9 oddziału, które gwarantowało dodatkowych 25 miejsc dla dzieci z osiedla Sikornik czy Pikniki Rodzinne.
Było to możliwe dzięki zaangażowaniu całego personelu przedszkola, dzieci a także rodziców. Pani potrafiła stworzyć taką atmosferę , że wszyscy traktowaliśmy te obowiązki jako naszą wspólną sprawę, jako wyzwanie, które pobudzało ambicję, wyzwalało inicjatywy i maksymalnie mobilizowało.
Jako dyrektor musiała Pani podejmować także bardzo trudne decyzje. Los personelu przedszkola był dla Pani bardzo ważny.
Za to wszystko dziś, mając do pani ogromny szacunek, serdecznie dziękujemy. Jeśli jedno się kończy , to zaczyna drugie. Pani kończy w tak znaczący sposób swoją kadencję Dyrektora, ale cieszymy się, że będzie Pani z nami współpracować. I znając Panią wiemy, że zawsze możemy liczyć na Pani doświadczenie i pomoc zarówno w sprawach zawodowych jak i w sytuacjach bardziej osobistych.
Proszę pamiętać, że ma Pani w nas przyjaciół. Cieszymy się, że dane nam będzie nadal spotykać się, wymieniać doświadczenia, wspominać to, co wspólnie w tym przedszkolu przeżyliśmy.
Jeszcze raz, za wszystko DZIĘKUJEMY !!!

Komunikat 2016-09-03, 19:14 | autor: Małgorzata Przewdzing